Oferta

KURS PODSTAWOWY kat. B

Wykłady odbywają się w poniedziałki, czwartki i piątki o godz. 18:00 w budynku ul.Wynalazek 1B. W trakcie wykładów przerabiany jest pełen zakres programu dla kat. B. Wykłady są prowadzone w formie pogadanek, wykładu, jak również z użyciem nowoczesnych środków przekazu jak komputer czy projektor. W cenę kursu wliczone są podręczniki oraz testy niezbędne do nauki, 30 godz. jazd wraz z dojazdem do klienta, profesjonalnie prowadzone wykłady z ratownictwa drogowego. Wybierając nasz ośrodek macie Państwo zapewniony dojazd m.in. do dzielnic Mokotów, Ochota, Śródmieście; a to oznacza, że to my przyjedziemy po Państwa a nie tak jak to ma miejsce w innych ośrodkach Wy będziecie musieli dojeżdżać na jazdy i tracić cenny czas.

KURS PODSTAWOWY kat. B automat

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kat.B oraz jazdy doszkalające na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów. Jazda automatem jest łatwiejsza, nie musisz zmieniać biegów, ani pamiętać o sprzęgle. Samochód z automatyczną skrzynią biegów nigdy nie zgaśnie Ci podczas ruszania, ani nie zjedzie podczas podjeżdżania pod górkę. W samochodzie z automatyczna skrzynią biegów wystarczy skupić się na jeździe i wykonywaniu manewrów na drodze. Egzamin państwowy będziesz zdawać na tym samochodzie, na którym się uczysz. Zarówno kurs, jak i jazdy doszkalające w OSK GABI dają możliwość dojazdu do kursanta pod dom lub inne dogodne miejsce. Nasze 20-letnie doświadczenie oraz samochód z automatyczną skrzynia biegów zagwarantują Ci sukces.

KURS WEEKENDOWY

Wykłady odbywają się w budynku ul.Wynalazek 1B w formie wykładu, pogadanki z użyciem nowoczesnych środków przekazu tj. komputera i projektora. Zajęcia prowadzone są w jeden lub dwa weekendy i rozpoczynają Państwo jazdy. Całość trwa maksymalnie do półtora tygodnia, co znacznie skraca czas szkolenia, a w efekcie końcowym również przyspiesza moment uzyskania prawa jazdy. W cenę kursu wliczone są podręczniki i testy niezbędne do nauki, wykłady programowe dla kat. B, 30 godz. jazd samochodem z dojazdem do klienta, egzamin wewnętrzny, profesjonalne szkolenie z ratownictwa drogowego. Wybierając nasz ośrodek macie Państwo zapewniony dojazd, a to oznacza, że to my przyjedziemy po Państwa a nie tak jak to ma miejsce w innych ośrodkach Wy będziecie musieli dojeżdżać na jazdy i tracić cenny czas.

DOSZKALANIE

Doszkalanie na jazdy doszkalające, w tym również po trasach egzaminacyjnych. Doświadczenie instruktorów oraz doskonała znajomość tras egzaminacyjnych sprawia, że to co nie udało się Państwu w innym ośrodku z nami będzie łatwiejsze. Dla osób posiadających prawo jazdy proponujemy jazdy doszkalające, które przygotują Państwa do bezpiecznego poruszania się waszym samochodem po Warszawie. Istnieje również możliwość doszkalania na Państwa prywatnych samochodach. Podczas jazd doszkalających chętnie udzielamy Państwu wielu rad i wskazówek co do użytkowania czy wyboru odpowiedniego pojazdu.

RATOWNICTWO DROGOWE

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia przeprowadzane przez wyspecjalizowanych ratowników z firmy medycznej.

KURS INDYWIDUALNY VIP

Kurs indywidulny w L Gabi jest od początku do końca dostosowany do kursanta, poczynając od dnia zapisu na kurs a kończąc na egzaminie państwowym, czy zakupie pierwszego samochodu. W kursie indywidualnym to kursant ustala termin wykładów teoretycznych, które mogą odbywać się w naszej Sali wykładowej jak i u klienta w domu! Z wykorzystaniem nowoczesnych środków przekazu jak komputer czy projektor. Jazdy w tym kursie oczywiście rozpoczynają się z miejsca wyznaczonego przez Klienta (dojazd pod pracę lub dom).
Decydując się na kurs indywidulany VIP oszczędzacie Państwo mnóstwo czasu i energii.